.BARKMET a.s. (Inc.) 
Lhotka nad Labem 86, CZ-41002
Lovosice Czech Republic.

Spuštění prámu pro přívoz v Dolním Žlebu

Dne 22. 11. 2016 v dopoledních hodinách proběhlo v loděnici "BARKMET, a.s." ve Lhotce nad Labem spuštění na vodu prámu pro přívoz Dolní Žleb v okrese Děčín.
Nový prám nahradí ten původní, který je již zastaralý a nevyhovuje současným předpisům.
Kompletní stavba plavidla proběhla v areálu loděnice "Barkmet" pod dozorem zástupců certifikačních orgánů.
Nový přívoz bude i nadále sloužit pro přepravu jak osob, tak i automobilů mezi dvěma břehy řeky Labe v malebném údolí Českého Švýcarska, které je hojně navštěvováno turisty.
Přejeme všem šťastnou plavbu!!!

 

 

Spuštění jachty „Aeolus“

Dne 8. června 2016 proběhlo v loděnici Barkmet spuštění na vodu jachty „Aeolus“, která prošla obsáhlou rekonstrukcí. Toto plavidlo bylo před několika lety zakoupeno českým majitelem v Nizozemí. Stav odpovídal několika rokům opotřebení ve službách pobřežní stráže.
Pracovníci loděnice Barkmet jachtu celkově zrekonstruovali, provedli jak opravu trupu, tak i vnitřního vybavení lodě. Nyní se jachta bude používat pro rekreační účely hlavně na řekách Vltavě a Labi. „Aeolus“ se ještě letos vydá i na dlouhou cestu k Severnímu moři.
Za celou loděnici Barkmet přejeme jachtě „Aeolus“ a jejímu majiteli šťastnou plavbu!!!

 

 

Loděnice BARKMET, a.s. uvítala čínskou delegaci

Generální ředitel loděnice BARKMET, a.s. uvítal dne 26.4.2016 delegaci z Čínské Lidové Republiky. Setkání se událo přímo v loděnici ve Lhotce nad Labem, kde proběhlo představení a obhlídka areálu s výkladem, které se zúčastnil generální ředitel šanghajské loděnice doprovázen dvěma zástupci čínské ambasády.
K tomuto setkání přispěl šéfredaktor časopisu Vodní cesty a plavba ve spolupráci s čínskou ambasádou. V době stále se rozvíjejících obchodních vztahů mezi Českou republikou a Čínskou Lidovou Republikou je to další krok společnosti Barkmet v neustále snaze rozšiřovat portfolio svých obchodních partnerů.

 

 

Zahraniční partneři

Mezi hlavní zahraniční partnery společnosti Barkmet, mimo jiné, patří Navia b.v., Euromaritime shipbuilding b. v., GEFO, Veka Group, Scheepswerf Gebroeders Kooiman BV, Rohr Bagger GmbH.

 

Panoramatické foto loděnice

Z naší realizace

.Obchodní oddělení info@barkmet.cz
.Obchodní zástupce (+420) 725191834
.Pracovní doba  Po - Pá 08:00 - 16:00